Ev Güvenliği

Ev Güvenliği

İntech ev güvenlik sistemleri kategorisinde evinizin ihtiyaçlarına göre size en uygun güvenlik sistemini uygular.

Burada, tehlikeli bölgelerin uygun dedektörler le kapatılarak önlemi alınır. Merkezimiz üzerinden gelen sinyaller takip edilip herhangi olumsuz bir durum olursa size ve emniyet güçlerine haber verilir. İntech alarm sisteminin cep uygulaması ile tüm hareketleri görebildiğiniz gibi sistemi kurup kapatabilirsiniz. İntech ev alarm sisteminde kapı ve pencerelerde manyetik kontak kullanılır. Bu sizin ev içinde alarm sisteminizi kurmanıza olanak sağlar. Ev içi modunda içerideki hareket dedektörü sizi görmez ancak kapı ve pencereler aktif halde olur. Ev güvenlik sistemleri, apartman dairesi, müstakil, çiftlik evi ve villa gibi çeşitli yapılarda her biri için uygun sistem uygulamaları yapılır.

 

Hırsız Alarm Sistemi

Ev güvenlik sistemlerinin en etkin çözümü hırsız alarm sistemi’dir. Evin yapısı, konumu, tehlikeli bölgelerinin tespitinden sonra en uygun sistemin montajı yapılır. İntech alarm, apartman dairesinden müstakil villalara kadar her mekana uygun çözümlerle güvenliğinizi sağlar. Evden çıktığınızda, ve ev içerisinde gece yatarken de alarm sistemini kurabilirsiniz. İntech cep uygulaması ile tüm sin...

Ev Kamera Sistemi

Genellikle bakıcı kamera sistemi olarak düşünülen ev kamera sistemleri, görmek istediğimiz yerlere uygun kameralar takılarak sistem kurulumu yapılır. Ev kamera sisteminde çevre görüntüleme, kapı önü, otopark ve ev içi montajı yapılabilir. İntech kamera sistemleri standart gece görüşlü olup cep telefonundan izlenebilir. Kayıtlara cep uygulamasından da bakabilirsiniz. Bebek kamera sistemi, bak...

İntech, küçük dostlarınızıda düşünüyor

İntech hırsız alarm sistemi, evinizde sizinle yaşayan evcil hayvan dostlarınız için hayvan algılamayan pet pır dedektör kullanır. Sistem kurulduktan sonra evin içerisinde rahatlıkla gezebilir dedektör onu görüp algılamaz. Pet pırlarımızın birçoğu ayarlanabilir özellikte olup hassasiyet ayarı yapabiliriz. Dostunuzun boyut ve kilosuna göre ayarlanabilir.

Panik Butonu

Alarm sistemi, sadece kurulduğu mekanı korumakla kalmaz. Cep uygulamamızdaki panik butonu sayesinde ihtiyaç duyduğunuz durumda panik butonunu kullanırsanız alarm takip merkezimiz bunu görür ve sizin nerede olduğunuzu uydu üzerinden tespit eder. Konumunuz yakınlarınıza ve kolluk kuvvetlerine haber verilir.

Ambulans Butonu

Acil sağlık butonu olarak ta geçen bu butonumuz tuş takımı üzerinde bulunan ‘’A’’ ambulans butonuna bastığınızda merkezimizden aranarak size yardımcı olunur. Sağlık sorunu teyidi alındıktan sonra adresinize ambulans, sağlık ekipleri yönlendirilir. Bu hizmeti mobil uygulamamızdan da kullanabilirsiniz.

Su Baskını Dedektörü

Evlerde ve işyerlerinde rastlanılan can sıkıcı bir durumdur. Kimi zaman açık unutulan musluktan yada arızadan dolayı maddi hasar yaratabilir. Su baskın alarmı, zemine yerleştirilen küçük bir cihazdır. Altında bulunan hassas algılayıcı sayesinde su değdiği an alarmı tetikleyerek devreye sokar. Alarm takip merkezimizdeki arkadaşlar size ulaşarak eğer orada değilseniz size su baskın dedektöründ...

Cam Kırılma Dedektörü

Cam kapı pencerelere uygulanabilen bu dedektör, cam kırıldığı, çatladığı anda devreye giren bir detektördür. Cam vitrin, kapı ve pencerelerde daha açılmadan kırarak açma girişimlerinde alarmı hemen devreye sokar.


Telefon numaranızı bırakın sizi arayalım.