Silivri Kamera Sistemleri

                                                    
 
Silivri Kamera Sistemleri, kamera kurulum montajı, Silivrinin tüm yerlerinde faliyetlerini tüm hızıyla sürdüren intech güvenlik kaliteden ödün vermeden müsterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak kamera alarm montajlarımızı gerçekleştirmekteyiz. İntech Güvenlik Tecrübeli çalışan grubu ile müşterilerinin memnuniyetini herşeyden ön planda tutarak titizlik ve kaliteyi yansıtmaktadır. Silivrideki kamera firmaları için intech güvenlik elinden geldiğince yardım etmeye çalışacaktır. Çok daha iyilerini çok daha cüzzi fiyatlara yapma hedefinde olan firmamız  her geneç gün daha da büyüyerek isminden fazlasıyla söz ettirmektedir.
 
Silivri güvenlik sistemleri, hem kalite hemde fiyat açısından intech güvenlik hergeçen gün daha da büyümektedir. Örneğin görüntü çözünürlüğü iyi bir kamera sistemi ile 100 metre ilerdeki bir canlıyı net ve gerçekçi görme olanağına sahibiz veya 1 kilometre ileriye kadar kabosuz kamera yerleştirip sesli ve yüksek görüntü çözünürlüğüne sahip görüntüler elde edebilirz. Teknolojininde ilerlemesiyle artık ofisinizde, firmanızda çalışan elemanlarınızın neler yaptığını neler konuştuğu ve müşterilerinizle olan iletişimlerini sesli ve yüksek görüntü çözünürlüğüne  sahip görüntülü telefon veya bilgisayarınızdan kontrol edebilirsiniz. Ofisler için kullanılan ip kameralar bu iş için idealdir.
 
          
 
Bebek Kamera Sistemleri
 
Günümüz teknolojisi ilerledikçe kamera sistemleri de gün geçtikçe daha da ilerlemeye devam etmektedir. Bebek ip kamera sistemi ile ofisinizden veya farklı bir mekandan cep telefonunuz, tabletiniz, veya laptop gibi internete bağlanabilen birçok kullanabiliceğiniz cihazlarınız ile bebeğinizin güvenliğini uzaktan takip edebilir bakıcınızın veya emanet ettiklerinizin bebeğinize nasıl davrandığını onun güvenliği açısından görebilir an ve an canlı izleyebilme imkanlarına sahip olabilirsiniz. Çok uygun fiyatlarla intech güvenlik ip kamera sistemi farklı ile dilerseniz mağzamızdan veya intechgüvenlik web adresimizden bu ürünleri yakından inceleme şansına sahip olabilirsiniz.
 
Ofisinizde birkaç oda olabilir ve bunun için dvr kayıt kartına ihtiyac duymaktayız, bu kartlar ise sesli ve sessiz kayıt olarak ikiye ayrılmaktadır. Burada dikkat etmemiz gereken piyasada çok ucuz ve çok kötü kartlarda satılmakta. Silivri güvenlik kartları, kimi zaman hatalı kayıtlar gerçekleştirmekte veya boş kayıtlar yapabilmektedir. Sorunsuz kayıtlar için intech güvenlik dvr kayıt cihazını önermektedir. Sizler için firmamızda hazırladığımız birkaç canlı görüntüyü sizlere sunuyoruz.