Özellikle şehir hayatının yarattığı güvenlik zaafiyeti ve yoğun kalabalıklar yaşadığımız yerleri zorlu hale getirdi. Kamera sistemleriBağlantı evlerimiz ve işyerlerimiz dışında bulunduğumuz hemen her yerde güvende olmak istiyoruz. Gittiğimiz herhangi bir mekan, avm ler, otoparklar, cadde ve sokak lar güvenli olmalı. İntech güvenlik firmamız, evleriniz ve ofisiniz için sizlere özel hazırladığı paketler ile kamera sistemleri ürünleri hakkında detaylı bilgi, izleyeceğiniz görsel video anlatımları ile kamera ürünleri hakkında bilgi edinebilirsiniz. Birçok kamera katagorisine sahip web adresimiz, kamera ürünlerimizin canlı kamera kayıtlarını izleyebilir, ev veya ofisinize uygun kamera sistemleri seçebilir ve bu ürünlerin özelliklerini anlaşır şekilde bilgi edinerek izleyebilirsiniz. Sizlere daha iyi hizmetler verebilmek adına var gücümüzle çalışmaktayız.
 
Kamera sistemleri, özelliklerimiz 1 megapixel 2 megapixel 3 megapixel ve 5 mp ye kadar ulaşan görüntü çözünürlüğü ile intech güvenlik mağzalarından bu özellikli, kamera sistemlerine, ulaşmanız mümkündür. Cctv analog kamera sistemlerinde, 420 tvl görüntü çözünürlüğüne sahip kameralarla başlayıp 700 tvl 800 tvl ve 1000 tvl görüntü çözünürlüğüne kadar ulaşabilmektedir analog kamera cctv ürünlerimiz. Anolog kamera ürünlerimiz son teknoloji ile ahd kamera sistemleri günümüz ip kameraları netliğinde görüntü sağlamaktadır. Analog sistemi gibi çalışan ahd kameralar ise hd görüntü elde etmek için kolay ve görüntü çözünürlüğü çok yüksek ve hızlı çalışan yeni kamera teknolojisi olmaktadır. Bu ürünlere ahd kamera sayfamızdan dilerseniz ulaşabilir ve ürünlerimizin görüntülerini inceleyebilirsiniz
 
İntech güvenlik, firmamız müşterilerinin güvenliğini ve müşteri memnuniyetini herşeyden ön planda tutarak hizmet vermeye çalışmaktadır. Genç ve dinamik çalışan 15 kişilik kurulum montaj ekibimiz ile önceliğimiz herzaman sizlerin güvenliği ve kalite olmaktadır. Buda bizi diğer güvenlik firmalarından farkımızı göstermektedir. Kurdurmayı düşündüğünüz, kamera sistemlerini seçerken sizlere ofisiniz veya eviniz, apartman gibi bölgeler için hazırladığımız kamera sistemi setlerimize en uygununu seçiyor ve en uygun şartlarda hizmet için çabalıyoruz.
 

Kamera Sistemleri

 
Güvenlik teknolojileri, insanların mağduriyetlerini ve karşılaşılan her hangi bir durumda ellerinde kolluk kuvvetlerine verilmek üzere bir kanıt vermek için çalışır. Teknolojinin gelişip genişlemesi, kullanım alanlarınıda genişletmiştir. Kamera sistemleri işyerlerinde, personel takibinde, iş takibinde, gelen giden kontrolünde, bakıcı izleme fiyatları, araç giriş çıkışı takibi ve daha bir çok yerde kullanılıyor. Kamera sistemleri, sadece ev iş ve ofis gibi mekanlarda değil araçlarda da artık bir ihtiyaç haline gelmektedir. Araç kamera sistemleri ile de ilgilenmekteyiz.
 
Kamera sistemleri, konu ile ilgili her türlü düşünce ve fikirleriniz, sorularınız için bizimle irtibata geçmekten çekinmeyiniz. Satış sonrası hizmetlerimizde müşterilerimizin arıza veya herhangi acil durumlarında da elimizden geldiğince hizmet vermeye çalışmaktayız. Bizim için önce müşteri memnuniyeti gelmektedir ve müşterilerimizin can ve mal kaybı konusunda da güvenliğinizi intech güvencesiyle korumaya çalışmaktayız.
 
Ahd Cctv Kamera
 
Analog HD kamera demektir. İP ile Analog kamera sisteminin arasındaki sistemdir. Mevcut bir ahd kamera sistemi var ve bundan artık verim alınamıyorsa AHD kamera tercih edilebilir. Avantajı, analog sistemde kullanılan standart kamera kablosu ile çalışabilmesidir. Dolayısiyle kablo,işçilik maliyetlerinden tasarruf ettirirAnalog kamera, artık yerini birkaç yıldır ahd kamera ya bırakmaktadır. Bu son teknoloji ahd kamera ürünleri, web mağzamızdan bakabilir, ürün kamera video performanslarına detaylı bir şekilde bakabilir, dilerseniz intech güvenlik kamera sistemleri, mağzalarımızdan istanbul zeytinburnu, gelerek inceleyebilir, uygun fiyatlarımızdan faydalanabilirsiniz.
 
Anolog Kamera
 
Eski ürün katagorilerimizden biri olan analog kamera ürünü artık eskisi kadar satılmamaktadır. İp kamera teknolojisine eş değerde bir görüntü çözünürlüğüne sahip olan ahd kamera sistemleri günümüz kamera teknolojisinde artık vitrinlerde ön planlarda yer almaya başlamıştır. Çok uygun fiyatlara satışa çıkarttığımız analog kamera sistemleri ürünlerimiz yine devam etmektedir. Web sayfamızdan birçok analog kamera ürünlerimize çok daha uygun fiyatlara ulaşabilirsiniz.
 

İp Kamera

 
Kamera sistemlerinin en üst noktasıdır. Kameraların çözünürlük değerleri, TVL olarak değil, mega piksel olarak ip kamera sistemleri derecelendirilir. Mükemmel bir görüntü kalitesine sahip olup gerçek renkleri verir.  Fiziksel yapı olarak analog kameralarla aynıdır, ip kameralarında ır, dome ve box kamera modelleri vardır. İp kamera katagorilerimizden birçok ip özellikli çeşitli kamera sistemlerine ulaşabilirsiniz.
 

Box Kamera

 
Türkçe, kutu demektir.  İki parçadan oluşan ve zamanında en çok kullanılan kameradır. Kameranın önüne monte edilen lens ile çalışır. Kullanılan yere göre lens seçimi yapılıp görüntü alınır. Silinidir veya kare kasa şeklinde dış ortamda kullanılan kameralardır. Tabi IR KAMERA içinde teknik özellik bakımından farklı seçenekler söz konusudur. Gece görüş kuvveti, görüş menzili, ayarlanabilir lens özelliği olarak ayrılırlar. Kamera sistemleri, kullanılan yere, istenilen amaca göre farklılıklar gösterir.
 

Dome Kamera

 
Türkçe kubbe demektir. İç ortamlarda kullanılan kamera tipidir. Görsellik bakımından iç ortamlarda, ev,mağaza,hastane,avm,ofis v.b yerlerde tercih edilir. Farklı boyut ve renk seçenekleri olduğu gibi, DOME KAMERA da da gece görüş kuvveti, mesafe ve ayaralanabilir lens özelliği olanlar vardır.
 

Hdcvi Kamera

Aynı ahd kamera sistemleri gibi kamera kablosu ile çalışabilen hdcvi kamera sistemdir. Analog kameraya göre çok daha iyi bir görüntü kalitesine sahip olup, mevcut sistem yenilenmesi için tercih edilen kameralardır.

kamera sistemleri

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:

İNT-7414 Kamera Güvenlik Sistemleri

Kamera Güvenlik Sistemleri   Güvenlik insanlığın varoluşundan bu yana önceliğini hiç ...
150,00 TL
KDV Hariç: 150,00 TL

İNT-AK-4031 Analog Kamera Sistemleri

Analog Kamera Güvenlik Sistemleri   Kamera Güvenlik sistemleri gelişen çağımızda artı...
180,00 TL
KDV Hariç: 180,00 TL

İNT-AK-4033 Kamera Sistemleri

Kamera Sistemleri Hakkında Genel Bilgi Şehir ve kırsal hayatta yaşanılan güvenlik sorunları kamer...
330,00 TL
KDV Hariç: 330,00 TL

İNT-AK-4034 Kamera Sistemleri

Kamera Sistemleri İntech güvenlik kamera sistemleri yüksek kalite standartları ve eğitimli u...
210,00 TL
KDV Hariç: 210,00 TL

İNT-AK-4035 Kamera Sistemleri

Kamera Sistemleri Hakkında İntech yıllardır sürdüre geldiği kaliteli ürün, sorunsuz servis hizmet...
265,00 TL
KDV Hariç: 265,00 TL

İNT-AK-4041 Kamera Sistemleri

Güvenlik sistemleri her geçen gün hayatımızda daha fazla yer alıyor. Yaşadığımız yerlerin herhangi b...
180,00 TL
KDV Hariç: 180,00 TL

İNT-AK-4046 Kamera Sistemleri

Ürün Özellikleri 1/3”CMOS Sensor Metal Kasa İç-Dış mekan IR Kamera   800 TVL HD Çözünü...
300,00 TL
KDV Hariç: 300,00 TL

İNT-AK-4050 Kamera Sistemleri

Ürün Özellikleri 1/3”CMOS Sensor Metal Kasa İç-Dış mekan IR Kamera   800 TVL HD Çözünü...
500,00 TL
KDV Hariç: 500,00 TL

İNT-AK-4056 Box Kamera Sistemleri

Ürün Özellikleri 1/3”CMOS Sensor İç-Dış mekan Box Kamera Sistemi   1200 TVL HD Çözünür...
430,00 TL
KDV Hariç: 430,00 TL