int-1315 1.3

Ürün Kodu: int-1315 1.3
Stok Durumu: Stokda YOK
480,00 TL
KDV Hariç: 480,00 TL
 
Ürün Özellikleri
 
2MP, 1/2.7" Progressive Scan CMOS
 
Maksimum Çözünürlük 1920 * 1080 P
 
WDR, ICR,  Day/Night
 
1 Kanal video girişi, alarm çıkışı
 
iki yönlü ses desteği
 
2.8 - 12mm VF focus lens,
 
30 metre efektif IR mesafesi, 30 adet  IR led
 
TF kart destekli
 
DC 12V / POE
 
Ip Kameralar
 
IP KAMERA SİSTEMİ Güvenlik kamera sektörünün hızlıca ilerleyen teknolojin en başarılı ürünlerden biridir. Ip kamera sistemleri tamamıyla herşeyden çok farklı bir sistem üzerine kurulur. İnternet alt yapısı ile çalışan ıp kamera sistemlerimiz göz netliğinde bir görüntü sağlar. ıp kamera sistemleri internet kablosu cat5 ve cat6 ile çalışam bir sistemdir.Ip kamera sistemi eski kamera sistemlerden bağımsız bir sistemdir. Ip kamera sistemlerinde kayıt cihazları 4,8,16 ve 32 kanal görüntü mevcuttur.Ip kamera sistemlerinde görüntü kalitesi yüksek olduğu gibi megapixel olarak adlandırabilriz.İp kameranın görüntü kalitesi yüksek olduğu gibi geniş bir açıya sahiptir.
 
Kayıt cihazımızda Hd görüntü çıkış sağlar.istediğimiz kameraya ses ekleme özelliğine sahiptir.Kayıt cihazında sesin frekansını ayarlayıp istediğimiz ses netliğiniz ayarlayabiliriz.Ip kamera sistemlerinde kamera kayıtlarına bakabilir kayıtlara bakılırken görüntü kalitesi bozulmadan yakınlaştırma özelliğne sahiptir.Bununla beraber bir aracın plaksını rahatlıkla yakınlaştırıp görebiliriz. Sisteminizi ister evden ister işyerinden dünyanın her yerinden rahatlıkla izleyebilirsiniz.Bu sistemimizde Teknolojinin hızlıca ilerlediği telefonlardan Android,IOS,Symbıan ve Microsoft yazıılımlı telefonlardan izleyebilir ,geriye dönük kayıtlara cep telefonuzdan kontrol edebilirsiniz.Ip kameralar göz netliğinde bir görüntü sağladığı gibi ömür boyu kullanabilceğiniz sistemdir.
 
Megapixel olarak adlandırdığımız bu ıp kamera sistemi 1.3 megpaxiel 2 megapixel 3 megapixel olarak net bir görüntü sağlar. Müşterilerimizden sıkça şikayetlerden biri kablo kirliliği olarak ıp kamera sistemi ile bu kablo kirliğine çözüm bulmuştur. Sistemi rahatlıkla yer değiştrebilir ve hiçbir kablo kirliliği ile karşı karşıya gelinmeycek bir sistemdir.Kurmuş olduğunuz bu sistemde görüntü akışı olarak hiç şikayet edemeyeceğiniz ömür boyu olarak kullanabilceğiniz bir sistemdir.İlerleyen zamanlarda kamera eklemek istediğinizde kablo kirliliği olmadan kaemra ekleyebilirsiniz. Tamamıyla bütün kalbo kirlilğinden kurtulmuş oluyoruz. Hem çok güzel göz netlğinde görüntü sağlar hemde görüntülerde ne bozulma nede lens bozulma gibi sorunlarla karşı karşıya gelmeyecek bir sistemdir.Bu sistemizde kurmuş olduğunuz ıp kamerayı yeni bir ofise yeni bir dükkana taşımak istediğinizde rahatlıkla kurulabilir.Bizim için önemli olan sistemi kurup çıkmak değildir,Bizim için önemli olan öncelikle Müşteri Memnuniyeti gelir.