İNT-2042 İp Kamera

Ürün Kodu: İNT-2042
Stok Durumu: Stokda YOK
750,00 TL
KDV Hariç: 750,00 TL
 
İp Kamera Sistemleri
 
Merhaba; intech güvenlik olarak kamera sistemlerinde müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve bütçelerine göre kamera sistemleri satış ve montaj hizmeti vermekteyiz, burada önemli olan müşterilerimizin ne kadar bir bütçe ile nasıl bir sisteme ihtiyaç duyduklarını doğru analiz edip doğru cihazlarla müşterilerimize hizmet vermektir. Gelişen güvenlik sistemleri şuanda bizlere farklı cihazlar ile farklı çözümler üretmemize imkan vermektedir. Eskiden kullanılan standart analog kamera sistemleri vardı, şuan ise ahd kamera sistemleri, ip kamera sistemleri (bu ürünler megapiksel olarak geçer farklı megapikselleri mevcuttur) hd kamera sistemleri vardır.
 
Burada ürünlerimizi satarken müşterilerimiz kamera sistemleri arasındaki farkın ne olduğunu ve görüntü kalitelerini müşterilerimiz daha iyi anlasın diye sitemize ahd kamera görüntüsü, ip kamera görüntüsü, analog kameraların görüntülerini yükledik. Kamera paketlerimizde ve ürünlerin atlarında bulunan kamera görüntülerini izleyebilirsiniz. İp kamera sistemlerinde kullanılan kablo genelde cat 6 internet kablosu kullanılır, bazı yerlerde kısa mesafelerde cat 5 kablo kullanıldığıda olur. Ahd kamera ve analog kameralar, cctv kamera kablosu kullanılır, iki sistem arasında fark yoktur.
 
Hd kamera sistemlerinde ise rgu6 anten kablosu ve enerji için elektrik kablosu kullanılır, yapılan sistemde kullanılan kamera ve kablo mesafelerine göre adaptör seçiminin doğru olması gerekmektedir. Adaptörünüz tam olarak yeterli gücü karşılayamaz ise kameraların performansı görüntü kaliteleri düşecektir, bu olay en çok kameralar gece görüşe geçtiğinde kendini belli edecek ve kameraların kullanım süresini ömürünüde etkileyen bir faktörtür. Biz intech güvenlik olarak yapmış olduğumuz işin bilincinde ve sorumluluğunu taşımaktayız. Gelişen teknolojiyi yakından takip edip, gerekli eğitimi sürekli alarak müşterilerimizi ve kendimizi daha bilinçli hale getirdik, bu yüzden müşterilerimize doğru hizmet vermekteyiz.
 
Firmamız başlıca kulanınmış olduğu ürünler samsung kamera sistemleri, lg kamera sistemleri, Panasonic kamera sistemleri, neutron kamera sistemleri, cenova kamera sistemleri, avenır kamera sistemleri gibi yapmış olduğumuz projelere en uygun sistemi tasarlamaktayız. Daha önceden yaptırmış olduğunuz güvenlik sistemlerinin bakımı ve tenkis servis hizmetinide firmamız sağlamaktadır. Sitemizde incelemiş olduğunuz ürünleri mağazamıza gelerek görüp test edebilir ve daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Saygılarımız ile INTECH GÜVENLİK
 
Ürün Özellikleri
 
İp Kamera
 
1/2.8” 3Megapiksel aşamalı tarama Aptina 
 
H.264 &MJPEG çift akışlı şifreleme
 
Maks. 20fps@3.0M(2048×1536)&25/30fps@1080P(1920×1080)
 
DWDR, Gündüz/Gece(ICR), 2DNR, AWB, AGC, BLC
 
Çoklu ağ izleme: Web görüntüleyici, CMS(DSS/PSS) & NMSS
 
1/1 alarm Girişi/Çıkışı
 
PoE( W serisi için değil); Wi-Fi(sadece W )
 
SD hafıza

1.3 Megapiksel İp Kamera Görüntüsü

İp Kamera Sistemleri Görüntüleri

İp Kamera Görüntüsü