İntech güvenlik sistemleri, en uygun fiyatlarımız ile kamera güvenlik sistemleri ürünleri, tüm güvenlik sistemi katagorilerimiz ile güncel ürünleri en hızlı şekilde siz müşterilerimize web sitemiz aracılığı ile sunmaktayız. Kaliteli montaj ekibi ile de müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmaktayız.

Biz fotoğraf sanatçıları olarak ilerledikçe, ana en zor şeylerden biri düzenleme sürecidir. "Düzenleyerek" derken post-processing güvenlik sistemleri atıfta değilim, ama doğrusu bizim gibi ve yazdırabilirsiniz ne fotoğraflar seçim süreci, çevrimiçi portföyümüze eklemek veya paylaşın.

İyi bir editör olmak bizim kendi eseridir zaman daha zor olan, biz kötü gelen iyi tanımak anlamına gelir. Biz almak fotoğrafları bağlı duyguları var ve sadece hiçbir şekilde etrafında var. Biz tüm sahne gibi görünüyordu ve bu zihinlerimizde gelen sallamak için zor olduğunu biliyorum sırf belki fotoğraftaki özneden, ya da olabilir.

Geçmiş sürgünler yoluyla geri dönecek her zaman benim için bir göz açıcı olduğunu. Bazen farklı gözlerle kamera sistemi taze seti ile bazı görüntülerini görmek, ama bu her zaman kolay bir şey değil. Bazen benim fotoğraf düzenleme bulmak zorluk, zaten ben aldı yüzlerce dışarı "en iyi" olacağını fotoğraf olduğunu bilirler. Yani ben bir resim, sürecin o çekilmek ve çevrimiçi paylaşın. Beni bile zar zor baktı ya da kabul bazı ben fotoğrafları, geri kalanını unutmak için Bundan sonra, çok kolay. Onlar sadece benim Lightroom kataloğunda toz toplama sonunda.

Bu görüntüdeki konumu için, ben önceden işlenmiş ve demet en iyi olduğuna inanılan yukarıdaki fotoğraf paylaştı etmişti. Ardından yaklaşık altı ay sonra, kendimi tekrar fotoğraf geçiyor bulundu. Ben yazının üstündeki görüntüyü fark, daha doğrusu, görüntülerin ayarlayın (I HDR olarak işlemek kamera sistemleri için benim maruz kalma parantez), ve ben neler yapabileceğini görmek karar verdi. Lo beğenirsin, ben ilk kare kadar güçlü hissediyorum bir fotoğraf ile sona erdi. Kim bu sadece onu bulmak beni bekliyor, benim Lightroom kataloğunda oturuyordu olduğunu biliyordum!

Ben eski bir ateş gelen böyle bir keşif yaptığınızda, daha fazla bulmama teşvik eder. O çıkmak ve yeni fotoğraflar yapmak için her zaman büyük, ama biz her zaman düzenli olarak böyle bir lükse sahip değiliz. Hatta benim için fotoğrafçılık kariyerimi olduğu bir kişi olarak, ben istiyorum daha bir bilgisayar arkasında kendimi bulmak eğilimindedir. Bu durumda (veya sadece evden dışarı alınamıyor olduğunda) Zaten almış fotoğraflar için ardından "hazine avına" kamera güvenlik sistemleri genellikle sonraki en iyi şeydir. Eski Neler fotoğraflar var sen de seni şaşırtıcı sona erdi sabit disk üzerinde oturan bulundu?

Sen bizim sonraki yaşamak bize katılmak lazım Google+ Hangout tamamen ücretsiz. Sadece siz değil müthiş teknikler öğreneceksiniz, ama canlı olarak ayarlarsanız varsa, işinizde size yardımcı olmak için mükemmel ödüller kazanmak için girilebilir. (Not: KAZANMAK İÇİN LIVE IN TUNED EDİLMELİDİR).

Biz HDRSoft adlı Photomatix yanı sıra, Adobe Creative Cloud Fotoğrafçının Planı bir kopyasını dağıtıyor olacağız. Artı asla başka ne biliyoruz. Biz Pazartesi 9/28 3:00 Doğulu, 14:00 Merkez, 01:00 Dağ ve 00:00 Pasifik tekmelemek. Newfoundland 03:30. Burada RSVP ve yerel saati göstermek gerekir.

Siyah ve Beyaz filmi, filmi, renkli film, HDR (yüksek dinamik aralık) bir resim yapmak için güvenlik sistemleri kullanabileceğiniz tüm ortamlardır kaydırın. Biz heyecanlıyız Bu ay HDR görüntüleri terbiye için sizinle bizim favori teknikleri paylaşmak için. Biz grungy yapacağız, doğal yapacağız ve biz knock-your-çorap-off-I-duy-iman-da bu, HDR yapacağız. Bize çekiliş girmek ve soru sormak için canlı katılın.

Rob ve ben mutluyuz Mark Morrow ve Ron Biber bu ay gösteri. Bunlar gerçekten HDR fotoğraf etrafında kendi yolunu bilen iki arkadaşlarının vardır ve ben onlarla öğrenme keyif alacaksınız biliyorum. Photofocus burada kendi makaleleri kontrol etmek adlarına tıklayınız. Düzenli ana katılın Rob Sylvan ve Levi Sim, çok yeni araçlar hakkında soru sormak ve bazı müthiş ödüller kazanmak için girilecek canlı. Bu bölüm acemi ileri gelen Lightroom kullanıcıların tüm güvenlik alarm sistemi düzeyleri için faydalı olacaktır.

Canlı Dinle sponsorlarımızın bazı müthiş ödüller için piyango girmek için. Biz Pazartesi günü 28 burada göreceğim! Ev Sahipliği Yaptı Rob Sylvan ve Levi Sim size iş akışını pürüzsüz ve zihin gözünde vizyonu ile fotoğraflarınızı bitirmek yardımcı olmak için Lightroom keşfetmek her ay hangout'tan. Tarafından getirilen Adobe ve HDR Soft, yapımcıları Photomatix HDR için. Video burada canlı yayın yapacak ve sonsuza kadar burada gömülü; Eğer soru sorma ve bir ödül için girilecek istiyorsanız, size gitmem gerekiyor burada G + sayfasında.

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:

Ev Güvenlik Sistemi

Bazen RRS MTX Multi-Aracı kompakt refakatçi olarak Süper Tinker taşırlar. İki araç arasında neredeys...
0,00 TL
KDV Hariç: 0,00 TL

Güvenlik Sistemi Kurulum

Güvenlik sistemi kurulum, eğer ister misiniz yeni bir kamera kazanmak? Elbette olur. Biz vermek için...
0,00 TL
KDV Hariç: 0,00 TL

Güvenlik Sistemleri Hizmeti

Güvenlik Sistemleri Hacking Hiç Canon DSLR daha fazla kontrol için diledi? Bu tutorialfrom g...
0,00 TL
KDV Hariç: 0,00 TL

Güvenlik Sistemleri Nedir

Bax inanılmaz bir plug-in. Daha sonra görüntüdeki her piksel analiz seçici konu dayalı sonucu uygula...
0,00 TL
KDV Hariç: 0,00 TL