ALARM SİSTEMLERİ İÇERİĞİ


Ev alarmı sistemleri

Günümüzde hırsızlık olaylarına karşı artık insanların önlem almak istedikleri yöntem, ev alarmı sistemidir. Her ne kadar çelik kapı taktırmak insanlar için çözüm yolu gibi gözükse de hırsızlar için açılması kolay bir hal almıştır. Bu durumda burun buruna gelebileceğiniz hırsız, can güvenliğinizi bile tehlikeye atmaktadır.

Artık durum bu hali almışken hırsızlık oranları son safhada ilerlerken kullandığınız çelik kapılarınıza ev alarmı taktırmak olası tehlike durumları engelleyecektir. Ev alarmı mal kaybının veya yaşanacak herhangi bir tatsız durumun önüne geçebilmek için alınacak en güzel tedbirdir. Siz evdeyken veya dışarıdayken evinizi koruma altına alabilecek en güvenilir yöntem ev alarmı sistemi, takılması oldukça kolay bir sistemdir. Sadece hırsızlık olaylarına karşı değil yangın, gaz kaçağı gibi acil müdahale gerektiren durumlarda da ev alarmı sistemiyle önlem almış olursunuz. Ev ya da iş yeri sahipleri dilerlerse hırsızlık, yangın, acil sağlık, gaz kaçağı alarm sistemlerini aynı cihazda kullanabilirler, dilerlerse farklı farklı ses sistemleriyle de kalabilirler. Her birisi için ayrı ayrı alarm kullanmalarına gerek yoktur. Güvenlik şirketleri alarm sistemleri ile birlikte alarm izleme hizmetini de vermektedir. Bu yüzden ev alarmı alıp taktırmanın sağladığı güvenlik bir sonraki noktada, anlaştığınız güvenlik şirketiyle daha güvenilir bir hal alır.

Ev alarmı sisteminin olası karşılaşılacak negatif durumlarda verdiği sinyal sesleri ile durumu kontrol altına alarak güvenliğinizi sağlamaktadır.

icon6

MANYETİK KONTAK

icon1

HAREKET DEDEKTÖRÜ

icon2

DUMAN DEDEKTÖRLERİ

icon7

GAZ KAÇAĞI DEDEKTÖRLERİ

icon6

SU BASKIN DEDEKTÖRLERİ

icon4

PANİK BUTONU